wz
 

 

 

AKTUALIZACE - 5.11. 2011

 Any MVP Praha - Výborná 3

Vítáme Vás na stránkách naší fenečky AGNES.

Hned od první chvíle, jsme byli rozhodnuti, že si k naší osmileté Dobrmance jménem Bora, pořídíme plemeno, Výmarský ohař. Je to unikátně zbarvený lovecký pes s hrajícími svaly. Plemeno je ladné, rychlé, vytrvalé, trpělivé a možná nejdůležitější ze všeho - má povahu ,,hvězdy,,

Tak jsme začali hledat na internetu chovné stanice Výmarských ohařů. Velmi nás zaujala fenka Becky z chovatelské stanice Pankrácký vršíček. S velkým nadšením jsme zjistili, že Becky v té době čekala na potvrzení březosti. Vše dobře dopadlo, březost byla potvrzena a 18.10.2006 se rodí 10 miminek, z toho 7 kluků a 3 holky!

Naší Agnes jsme si přivezli v 7. týdnu do nového domova. Měli jsme strach, jak Bora bude na Agnes reagovat, ale radost byla obrovská, po týdnu jí přijala za vlastní a od té doby, jsou velké kámošky, které se vzájemně respektují.

Agnes je neuvěřitelný raubíř, umí pozlobit nejenom svojí největší kámošku Boru, ale i své páníčky! My jí vše odpouštíme, protože nám dodává spoustu radosti a smíchu na tváři!

Budeme rádi, když nás budete na našich stránkách navštěvovat a společně s námi sledovat, jak ta naše Agnes dospívá... Nebudeme lhát, když řekneme, že nás potěší i nějaký ten vzkaz!

Těšíme se na Vaše příspěvky!